Особенности | витражного искусства

Необходимо иметь в виду, что витражи относятся к разряду сугубо индивидуальных работ. И даже если Заказчиком был выбран понравившийся  мотив витража, развитие выбранной темы применительно к конкретному объекту все равно требует авторской работы художника, владеющего канонами и правилами  витражной композиции. Красивый витраж выходит при кропотливой работе. На протяжении нескольких дней, а то и недель, постепенно собирается рисунок витража. Поспешность здесь неуместна, как и в любом другом виде творчества.

Если такую работу выполняет мастер, то возникает произведение искусства.

4 Responses

  1. День добрый! я так понимаю, вы работаете по своим эскизам? Если у нас есть свои наработки, можно не обращаться?)
  2. SONCEVID
    День добрий, Максим! Дякуємо, за Ваше питання! Звертаючись до нашої вітражної майстерні Ви отримаєте повний комплекс проектних доробків наших фахівців з вітражу. Тому питання, що до Ваших наробіток дуже доречне і правильне. Звичайно, що ми обов’язково враховуємо побажання Замовника, але маючи багаторічний досвід роботи у вітражній галузі, можемо запропонувати багато цікавих варіацій на задану Вами тему і технологічно адаптувати Ваш доробки на мову вітражної композиції. Тому звертайтесь, будемо раді допомогти!
  3. Цікаві у вас вітражі, а де можна подивитись ваші вітражі в живу?
  4. Доброго дня, Vera80! Дякуємо, за Ваше питання! На сторінці нашого вітражного сайту є розділ Контакти, там вказано де можна подивитись в живу наші роботи, а також дізнатись про можливості витражного мистецтва! Ласкаво просимо до Нас у Гості!